Szukasz sprawdzonej opaski sportowej? Wybierz z szerokiej gamy produktów Mi Band!

Przez Adam

Liczenie kroków, spalonych kalorii, informacje o powiadomieniach na telefon – to tylko część funkcji, jakie możesz znaleźć w ofercie opasek sportowych Xiaomi. Poznaj wszystkie możliwości najnowszych modeli z serii Mi Band i zadbaj o swoje zdrowie oraz stały kontakt.

Nowoczesna opaska sportowa to dziś znacznie więcej niż krokomierz. Najnowsze urządzenia z serii Xiaomi Mi Band to prawdziwy asystent Twojego zdrowia i kondycji. Dzięki opasce nie tylko poznasz najważniejsze parametry Twojego organizmu, ale również łatwiej zmobilizujesz się do aktywnego trybu życia. Sprawdź, co może zaoferować Ci opaska Xiaomi Mi Band.

8. generacja opasek Xiaomi Smart Mi Band

Pierwsze modele opasek Xiaomi wyróżniały się na rynku charakterystycznym ekranem w formie „kapsułki”, które były jednocześnie poręczne oraz dyskretne. Z czasem jednak funkcjonalność smartbandów Mi Band znacząco się zwiększyła, przez co dziś Xiaomi Smart Mi Band 8 Pro na pierwszy rzut oka przypomina bardziej klasyczny smartwatch, ponieważ wyposażono go w 1,74-calowy wyświetlacz AMOLED w kształcie prostokątnej koperty. Dzięki temu wygodniej możesz nawigować po urządzeniu oraz korzystać z poszczególnych funkcjonalności, jak chociażby przegląd kalendarza. W środku jednak znajdziemy nadal najbardziej dopracowane mierniki Twojego organizmu, które przez lata zyskały znakomitą renomę i uznanie użytkowników. Teraz podzespoły są jeszcze bardziej precyzyjne, dzięki czemu dokładnie wiesz, jak wygląda Twoja aktywność na co dzień.

Miej kontrolę nad swoimi aktywnościami

Smartband Xiaomi MI Band 8 Pro stawia w jeszcze większym stopniu na aktywność fizyczną. Na co dzień każdemu z nas zdarza się spadek motywacji lub znużenie powtarzającymi się ćwiczeniami. Dlatego 8. generacja Mi Band wyposażona jest w aż 150 trybów sportowych, dzięki czemu niemal każdego dnia możesz spróbować innego rodzaju aktywności. A kiedy ruszysz już na trening biegowy albo przejażdżkę rowerową, nie musisz mieć przy sobie smartfona, żeby zarejestrować dokładnie swoją trasę. Mi Band 8 Pro wyposażony jest bowiem w układ GNSS, który pozycjonuje zegarek za pomocą aż pięciu satelitów. A po wszystkim możesz sprawdzić najważniejsze informacje na temat biegu czy przejażdżki w aplikacji Mi Fitness, gdzie zobaczysz nie tylko trasę biegu, ale zapisy szeregu monitorowanych przez opaskę aktywności jak puls, sen czy spalone kalorie.

Opaska Xiaomi Mi Band 8 Pro może być Twoim osobistym trenerem oraz codziennym asystentem, dzięki któremu możesz zarządzać podstawowymi funkcjami swojego telefonu. Sprawdź pełnię możliwości produktów Xiaomi i dobierz smartband do swoich potrzeb.

Autor
Adam